VOiA LEDENLIJST
1Arch / Hazenberg Archeologie

Tom Hazenberg

t 071 - 5 126 216

m 06 - 53 58 96 37

contact@hazenbergarcheologie.nl
A=M

Adviespraktijk voor archeologie, ruimtelijke ordening en cultuurhistorie

Drs. Jan Breimer

m 06 - 83 24 77 90

jan.breimer@a-is-m.nl
AA Koster Röntgenonderzoek Heerewaarden

Archeologisch onderzoek en conservering

Drs. Anita Koster

t 0487 - 57 04 27

m 06 - 55 38 53 59

a.a.koster@planet.nl
Aardewerk & Archeologie

Julie Van Kerckhove

m 06 - 26094992

info@aardewerkenarcheologie.nl
Aardewerkonderzoek Wiepking

Drs. Coriene Wiepking

m 06 - 22 61 19 99

corienew@hotmail.com
ADC Heritage B.V.

Omgaan met archeologisch erfgoed

Renée Magendans

t 033 - 299 81 81

r.magendans@archeologie.nl
ADT v.o.f.

Marion Burger MA

t 0111 - 40 20 50

m 06 - 13 37 79 89

marionburger@hotmail.com
Adviesbureau MSP

Dick H.J. Visse

t 0182 - 52 40 96

m 06 - 53 28 42 07

info@monumentenzorg.com
Aeres Milieu

N.J.W. van der Feest

t 0475 - 320 00 00

m 06 - 17 49 58 67

nico.vd.feest@aeres-milieu.nl
Antea Group

Antea Group, Milieu

Hans Koopmanschap

t 0162 - 48 71 63

m 06 - 22 46 08 05

hans.koopmanschap@anteagroup.com
ARCADIS Nederland BV

Erfgoed Onderzoek, Advies en Presentaties

Floris van Oosterhout

t 088 - 426 16 31

m 06 - 507 366 56

floris.vanoosterhout@arcadis.com
ArchAeO BV

Archeologische Advisering en Ondersteuning

Drs. Fokko Kortlang

t 040 - 251 92 70

m 06 - 22 50 52 36

advies@archaeo.nl
Archeo3D

Marit van den Hof

m 06 - 12634052

info@archeo3d.org
ArcheoInzicht

B.P. Tuin

t 050 - 549 49 50

m 06 - 18 79 91 87

info@archeoinzicht.nl
ArcheologieAdvies

René Torremans

m 06 - 37 43 36 30

info@archeologieadvies.nl
Archeologisch Textiel

S.Y. Comis

t 071 - 576 94 39

archeologisch.textiel@ziggo.nl
Archeometaal

Michel Hendriksen

t 033 - 432 44 28

m 06 - 41 36 34 17

archeometaal@xs4all.nl
ArcheoPro

Richard Exaltus | Joep Orbons

t 043 - 367 25 86

m 06 - 15 07 13 66

r.exaltus@archeopro.nl; j.orbons@archeopro.nl
ArcheoWest BV

drs. M.L. Kruijthof

m 06 - 22 65 25 38

info@archeowest.nl
ArGeoBoor

Archeologisch Bureauonderzoek en Advies

drs. L.C. Nijdam

m 06 - 28 55 96 93

info@argeoboor.nl
Artefact! Advies en Onderzoek in Erfgoed

Jan Wattenberghe

t 0115 - 851614

m 06 - 13 02 79 00

info@artefact-info.nl
Artemisia

Maarten Dolmans

t 077 - 366 50 12

m 06 - 14 49 32 89

artemisia@planet.nl
BCL Archaeological Support

Joris Aarts | Maaike Groot | Marjolein Haars | Henk Hiddink | Ivo Vossen | Mikko Kriek

m 06 - 15 25 39 63 / 06 24 99 96 00

info@bcl-support.nl
Bouter Onderzoek en Advies

Drs. Hugo E. Bouter

t 036 - 533 01 56

m 06 - 45 68 04 85

hugo@bouteradvies.eu
BR-Restauratie

'Die Mvnte'

Ben Rijns

m 06 - 25 15 41 72

benrijns@hotmail.com
Buro de Brug vof

t 020 - 48 66 685

m 06 - 252 899 57

info@burodebrug.nl
Centernet Archeologie / PvE-Express

Michiel Huisman

t 050 - 820 03 50

m 06 - 25 03 46 86

centernetarcheologie@gmail.com
CHC Consult

Zooarchaeological Consultancy

Chiara Cavallo

t 020 - 623 87 15

m 06 - 12 77 24 26

c.cavallo@hetnet.nl
Chorus Archeologie

Julia Chorus

m 06 44 13 00 20

juliachorus@zonnet.nl
Crevasse Advies

Dr. René F.B. Isarin

m 06 - 54 99 48 58

isarin@crevasse.nl
CRINA Fysische Antropologie

April Pijpelink

m 06 - 83 94 77 98

infocrinafa@gmail.com
Cuir Connu

S.L. Verspay-Frank

m 06 - 48 33 65 74

info@cuirconnu.nl
Cultura.epc

Drs. A.M.I. van Waveren

m 06 - 42 63 90 80

cultura.epc@gmail.com
De Historische Keuken

De Smaak van het Verleden

Claudia Vandepoel

t 015 - 380 78 46

m 06 - 41 27 34 40

claudia@dehistorischekeuken.nl
De Litholoog

Rob Houkes

m 06 - 26 88 34 20

litholoog@gmail.com
Dr. C. van Driel-Murray

Leiden University, Faculty of Archaeology

t 071 - 527 17 55

c.van.driel@arch.leidenuniv.nl
EARTH Integrated Archaeology B.V.

Eva Kars

t 033 - 455 41 27

m 06 - 24 86 41 86

contact@earth-arch.eu
Echo tekst en presentatie

Dr. Yvonne Lammers-Keijsers

t 0165 - 85 34 30

y.lammers@echo-id.nl
Econsultancy

Arjan Schutte

t 0475 - 50 49 61

schutte@econsultancy.nl
Edufact! Advies in Erfgoed

Nathalie de Visser

m 06 - 23 28 46 62

nathaliedevisser@edufact.nl
Eelman Maritiem

Hans Eelman

m 06 - 53 71 43 64

maritiem@texel.com
Elpenbeen

Marloes Rijkelijkhuizen

m 06 - 12 09 10 72

info@elpenbeen.nl
Erfgoed ECO

Marjolein Woltering

m 06 - 14556169

m.woltering@erfgoedeco.nl
GAIA Datasupport

Elsbeth Westerman

m 06 - 41482508

elsbethwesterman@hotmail.com
GEO-LOGICAL

Aardwetenschappen Cultuur Landschap

Sjoerd Kluiving

t 015 - 284 02 65

m 06 - 53 92 76 97

info@geo-logical.nl
Gordion Cultureel Advies

Dr. Riemer R. Knoop

t 020 - 679 43 70

m 06 - 22 97 45 81

r.knoop@chello.nl
Greenhouse Advies BV

Paula Fijma

t 026 - 20220606

m 06 - 29087802

paula@greenhouse-advies.nl
GrondTaal Vertaalbureau

Drs. Gerre van der Kleij MA

t 0575 - 51 58 66

info@grondtaal.nl
Hamaland Advies vof

Eric van der Kuijl

m 06 - 51 87 39 33

info@hamaland-advies.nl
John Rabou Illustrator

John Rabou

t 073 - 613 73 37

m 06 - 33 78 75 90

jrabou@tiscali.nl
Jos Kaarsemaker

Archeologie in beeld

t 0229 - 24 96 83

m 06 - 23 14 57 09

j.kaarsemaker@planet.nl
Kenaz Consult

Tania Oudemans

t +49 - 30 - 955 92 933

info@kenaz.nl
Kerament

Aleike van de Venne

t 085 - 877 15 22

m 06 - 19 31 64 23

info@kerament.nl
KF in Heritage

Bureau voor erfgoedcommunicatie

Kris Förster

m 06 - 25 03 61 23

info@kfproductions.nl
Kloosterman Archeologisch Advies

drs. Petra Kloosterman

m 06 - 51 04 46 85

petra@kloosterman-advies.nl
Leids Archeospecialistisch Bureau

Stichting LAB

Annemieke Verbaas

t 071 - 527 26 33

info@stichtingLAB.com
M A R C erfgoed adviseurs

Marc Kocken

m 06 - 54 96 10 10

info@marc-erfgoed.nl
Marbles

Carla Jansen

m 06 - 55 30 50 88

info@marbles-events.nl
Military Legacy

Arjen V.A.J. Bosman

m 06 - 50 65 34 32

military.legacy@gmail.com
MUG Ingenieursbureau

Jolanda Maassen

t 0594 - 55 24 39

m 06 - 51 70 19 94

jmaassen@mug.nl
Nipides

Jeroen Nipius

m 06 - 41 34 12 34

info@nipides.nl
Panoptes Heritage

Kim van Straten

t 020 - 525 50 95

k.c.j.vanstraten@panoptesheritage.nl
PANSA BV

Dr. Ing. Kees Peterse

t 024 - 329 46 44

info@pansa.nl
Periplus Archeomare BV

B. van Mierlo

t 020 - 636 78 91

m 06 - 29 03 79 08

b.v.mierlo@periplus.nl
Pro-Erfgoed

Nathalie Vossen

m 06 - 43 98 66 56

info@pro-erfgoed.nl
QLC B.V. - ArcheoLINK

Willem Schnitger

t 020 - 615 89 40

willem@archeolink.eu
RAAP

Marten Verbruggen

t 0294 - 49 15 00

raap@raap.nl
Regula

Martin Hense

t 010 - 482 51 03

martinhense@hotmail.com
Restaura

Ton Lupak

t 0475 - 59 29 47

info@restaura.nl
Rubicon Erfgoed

Harry Pape - Luijten

m 06 - 11707200

rubiconerfgoed@gmail.com
Ruud van Beek Stichting

Dienstverleners in archeologie

t administratie 013 - 5770656

info@ruudvanbeekstichting.nl
Stone Age

Archeologisch onderzoek en advies

Leo Verhart

t 0475 - 79 52 25

leoverhart@online.nl
Sweco Nederland B.V. (Voorheen Grontmij)

Ingenieurs- en adviesbureau

Jan Jaap Hekman

t 088 - 8114789

m 06 12 59 60 61

janjaap.hekman@sweco.nl
Terra-Archeologie

Channa Cohen Stuart

t 0345 - 51 83 09

m 06 - 45 05 99 16

info@terra-archeologie.nl
TGV teksten en presentatie

Evert van Ginkel | Iris Toussaint | Birgit van den Hoven | Yuri van Koeveringe

t 071 - 512 84 20

m 06 - 12 64 73 14

info@tgvpresentaties.com
The Missing Link

Boudewijn Goudswaard

t 0348 - 43 77 88

m 06 - 55 75 49 34

info@the-missinglink.nl
Thissen Archaeological Ceramics Bureau

Laurens C. Thissen

t 020 - 671 37 67

m 06 - 39 83 11 78

info@tacb-pottery.nl
Tot op het bot

Constance van der Linde

t 020 - 685 51 19

m 06 - 13 13 75 85

constance@totophetbot.com
Transect

t 030 - 762 07 05

informatie@transect.nl
Uit de Tijd

Elly van der Velde

t 055 - 366 81 53

uitdetijdnu@gmail.com
Valletta Advies

Esther Wieringa

m 06 - 22 06 49 28

info@vallettaadvies.nl
Van Londen Archeologie

Heleen van Londen

t 0182 - 39 94 30

m 06 - 26 68 89 50

h.londen@planet.nl
Vestigia bv

Archeologie & Cultuurhistorie

Wilfried Hessing | Karen Waugh

t 033 - 277 92 00

info@vestigia.nl
VL-Veldtechniek

Patrick van Luytelaar

m 06 - 55191061

info@vl-veldtechniek.nl
Vos Archeo

Wouter Vos

m 06 - 511 84 555

info@vosarcheo.nl
Vriens Archeo Flex bv

Uitzend- en detacheringsbureau

Esther Vriens

t 013 - 513 28 15

info@vriensarcheo.nl
VUhbs archeologie

J.A. Mes

t 020 - 598 65 16

info@vuhbs.nl
weleer

erfgoedcommunicatie, presentatie en advies

Marie-France van Oorsouw

m 06 - 52 46 10 65

info@weleer.nl
Wim R. Euverman

Illustration & Education

t 030 - 252 24 88

m 06 - 25 24 13 78

wimeuverman@planet.nl